My Place
My Place
O firmie

Twoje marzenia moją inspiracją
Pracownia specjalizuje się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych oraz wnętrz użyteczności publicznej. Przestrzeń mieszkalna powinna być spójna z osobowością właściciela, funkcjonalna, połączona z estetyką - te elemeny tworzą przestrzeń niemal idealną. Dlatego istotnym aspektem jest współpraca z klientem, staramy się poznać jego potrzeby,  tak aby stworzyć przestrzeń zgodną z oczekiwaniami i stylem życia.

Pracownia obok głównej działalności, specjalizuje się również w wykonywaniu aranżacji ściennych za pomocą technik artystycznych oraz malowaniem i stylizacją mebli. Efekty, które można uzyskać  za pomocą technik artystycznych są oryginalne i stanowią unikatowy element wnętrza.

Malowane meble nadają wnętrzu wyjątkowego stylu, można je oglądać w dobrych magazynach wnętrzarskich. Inspirowane są meblami prowansalskimi, rustykalnymi, meblami stylu retro. Wykonywane są za pomocą sprawdzonych jak również autorskich technik. Za pomocą tej sztuki, starym meblom można nadać nowy wygląd i uzyskać zaskakujące efekty. Zapraszamy do galerii.